Přehlídka

Náchodská divadelní scéna se zúčastní „Krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla“ v Červeném Kostelci

Náchodští ochotníci se připravují na výše zmíněnou přehlídku, která se koná ve dnech 16. – 19. února 2017 v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci.

Členové náchodské divadelní scény se představí 17. února 2017 v 10 hodin dopoledních a vystoupí v pohádce „Princezna Jůlinka a kouzelné račí klepeto“ – českého autora Václava Berana v režii Patra Dudáčka. Jejíž premiéra proběhla 5. června 2016 v náchodském divadle.

Dále se představí 18. února 2017 v 19:30 hodin ve hře „Třetí slovo“ – španělského dramatika Alejandra Casony v režii Ludmily Šmídové. Premiéra tohoto představení proběhla ve dnech 21. a 22. června 2016 v náchodském divadle.

Přehlídky se zúčastní i jiné soubory z okolí, DS NA TAHU Červený Kostelec, DS Jirásek- Týniště nad Orlicí, Divadelní soubor KD Holice, DS Maska při TJ Sokol Česká Skalice a další.

„Těšíme se na účast na přehlídce, jsme moc rádi, že se můžeme festivalu zúčastnit, že nás vybrali. Potěšení je na naší straně. Budeme se snažit podat nejlepší výkony, zahrát naše role bezchybně a co nejlépe. „

Za Náchodskou divadelní scénu
Martin Drašnar

Nahoru