Casonovo „Třetí slovo“ se líbilo

V letošním roce připravila Náchodská divadelní scéna pro své diváky v české premiéře poetickou hru Alejandra Casony „Třetí slovo“. Po půlroční poctivé práci je příjemné zjištění, že se představení líbilo a v návštěvnících zanechalo příjemnou ozvěnu krásy, laskavosti a opravdovosti.
První představení se hrálo 21. června a v hledišti se sešli všichni naši přátelé, nadšenci, fandové – a ti, kteří nemají divadelní předplatné. A bylo jich více, než jsme čekali a byli výborným publikem , citlivě reagujícím na sebemenší záchvěvy z jeviště směrem k nim.
22. června patřil divadelní sál stálým divadelním předplatitelům. Bylo to poslední představení v cyklu, venku panovalo tropické počasí – ale přesto byl sál téměř zcela zaplněn a z reakce diváků a závěrečného potlesku byli i tentokrát spokojeni.
Věřte, je opravdu milé potkávat na ulici, v obchodě i jinde lidi, kteří k Vám jdou s úsměvem na rtech a poděkováním za krásný večer! A protože jsme my i naši diváci převážně náchoďáci, jsou ta setkání více než častá. A ti, kteří z nějakých důvodů představení neviděli, už si zjišťují další reprízu, /ta bude pravděpodobně na podzim/.
Děkujeme všem našim milým příznivcům za uznání a potlesk, -který je jak známo jedinou odměnou amatérských divadelníků- a přejeme jim krásné prožití letních dnů a dovolených a těšíme se na další setkání v našem krásném secesním divadle v Beránku v Náchodě.

Za Náchodskou divadelní scénu
Renáta Klicperová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru